myszki
Mysz Forge GM100
- Model:
Forge GM100
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 1000
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
46,73 zł / szt
57,48 zł brutto
Forge GM100
- Trwałe przełączniki - lata grania z przełącznikami o wytrzymałości ponad 10 milionów aktywacji.
- Precyzyjny czujnik optyczny myszy - do 6400 DPI zapewniający dokładne śledzenie.
- Symetryczna konstrukcja - przyjazna dla użytkowników leworęcznych.
- Regulowane DPI - 4 ustawienia DPI umożliwiające dostosowanie dokładności do każdej sytuacji.
- Dioda LED RGB - rozjaśnij nastrój, grając z predefiniowanymi efektami dla preferowanego klimatu.
| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 90 x 50 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | Forge GM100 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary | 120 x 60 x 40 mm |
| Waga | 108 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |