Mysz EVO XGame Opto X710 Extra Fire
- Model:
EVO XGame Opto Oscar X710 Extra Fire
- Rozdzielczość (min.): 400
- Rozdzielczość (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Mysz A4Tech z serii XGame, wyposażona w 7 przycisków, optyczny sensor, ultra szybkie złącze USB oraz szereg dodatkowych atutów, stworzonych specjalnie z myślą o graczach i grafikach komputerowych.
Dodatkowy przycisk 3XFire umożliwia oddanie trzykrotnego strzału w czasie gry zaledwie jednym naciśnięciem klawisza. Zmieniający kolor przełącznik rozdzielczości 5DPI (od 400 do 2000 DPI) umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika i wpływa bezpośrednio na szybkość i precyzję działania. W komplecie oprogramowanie Oscar, umożliwiające zapamiętanie sekwencji 16 ruchów jednym przycisku.
| Waga | 326 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | EVO XGame Opto Oscar X710 Extra Fire |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 |
| Profil | Praworęczny |
| Pozostałe parametry | - Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000,Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |