myszki
Mysz ergonomiczna BT EMW-700
- Model:
EMW-700
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
131,94 zł / szt
162,29 zł brutto
Pracuj wygodnie i efektywnie - odkryj ergonomiczną mysz EMW-700!
- Jedna pionowa mysz do wszystkiego: bez uciążliwego przełączania można przełączać między trzema urządzeniami końcowymi jednym kliknięciem - 2 x Bluetooth 4.2 i 1 x 2,4 GHz
- Ramię myszy goodbye: ta ergonomiczna mysz zapewnia naturalny kąt między dłonią a nadgarstkiem na ergonomicznym stanowisku pracy, zapobiegając w ten sposób bólom ramion, zapaleniom ścięgien i bólom nadgarstka
- Pionowa mysz ładowana przez gniazdo USB-C: bez uciążliwej wymiany baterii, w pełnej zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wyjątkowa efektywność: podczas ładowania można nadal używać tej ergonomicznej myszy
- Efekt świetlny na biurku: pionowa mysz ze zmianą kolorów RGB nastrój gamingowy w biurze
- Przełącznik DPI do regulacji prędkości kursora
- Sensor optyczny wysokiej rozdzielczości zapewnia precyzyjne i płynne sterowanie myszą
- Przyciski przeglądarki obsługują funkcję Dalej/Wstecz przeglądarki internetowej i ułatwiają nawigację
- Kompaktowy odbiornik USB można transportować w obudowie myszy
- Oddzielny wyłącznik zasilania umożliwia energooszczędne stosowanie myszy
| Waga | 286 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 140 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Model | EMW-700 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 8,5 x 11,5 x 7,5 cm |
| Waga | 135 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | 3D |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Antracyt |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |