myszki
Mysz dla graczy NEON kabel 1,8m
- Rozdzielczość (min.): 800
- Rozdzielczość (maks.): 1600
- Podświetlenie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
18,52 zł / szt
22,78 zł brutto
Mysz optyczna dla graczy:
- Sensor optyczny
- Rozdzielczość 800/1200/1600 DPI
- 4 przyciski i rolka
- Przycisk zmiany rozdzielczości
- Podświetlana
- Częstotliwość pracy 125 Hz
- Teflonowe ślizgacze
- Bardzo niska masa 82g
- Kabel 1,8m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Waga | 82 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 101 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 88 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |