myszki
Mysz Bluetooth 6-przycisków czarna
- Model:
MUSWB-6B-01
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,02 zł / szt
24,62 zł brutto
Mysz Bluetooth 6-przycisków czarna
- 6-przyciskowa optyczna mysz Bluetooth z gumowaną powierzchnią
- Działa z komputerami wyposażonymi w Bluetooth, laptopami i niektórymi tabletami
- Przycisk DPI umożliwia zmianę rozdzielczości (800/1200/1600 DPI)
- Przyciski Następny / Poprzedni do szybszego przeglądania Internetu
| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Model | MUSWB-6B-01 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 95 x 65 x 35 mm |
| Waga | 51 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |