myszki
Mysz bezprzewodowa YVI+ MULTI-DEVICE niebieska
- Model:
Yvi+ Multi-Device
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
59,51 zł / szt
73,20 zł brutto
Trust Yvi+ Kompaktowa mysz bezprzewodowa do wielu urządzeń - niebieska
- Łatwe łączenie z wieloma urządzeniami za pośrednictwem bezprzewodowego odbiornika 2,4 GHz i połączenia Bluetooth
- Ekologiczna konstrukcja obejmująca tworzywa sztuczne pochodzące w 75% z recyklingu, która ogranicza wpływ na środowisko
- Obsługa wielu systemów operacyjnych (Windows, iOS, iPadOS, macOS, Android, Chrome OS)
- Ciche przyciski umożliwiające bezgłośną pracę, która nikomu nie przeszkadza
- Przycisk wyboru prędkości (800/1400 DPI) umożliwiający precyzyjne dostosowanie warunków pracy
- Wyłącznik wydłużający żywotność baterii nawet do 12 miesięcy
- Chowany mikroodbiornik USB zapewniający większą mobilność
- Kompaktowa konstrukcja odpowiednia dla osób lewo- i praworęcznych
- Czas działania baterii na podstawie przeciętnego użytkowania, może się różnić w zależności od warunków
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Yvi+ Multi-Device |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1400 |
| Wymiary | 40 x 57 x 95 mm |
| Waga | 77 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 95 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |