myszki
Mysz bezprzewodowa YVI FX biała
- Model:
Yvi FX
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,01 zł / szt
61,51 zł brutto
Kompaktowa mysz bezprzewodowa z podświetleniem LED o zmieniających się kolorach
- Podświetlenie LED o zmieniających się kolorach
- Chowany mikroodbiornik USB
- Gumowe okładziny boczne zapewniające komfort pracy
- Bezprzewodowy zasięg do 8 metrów (2,4 GHz)
- Przycisk wyboru rozdzielczości (od 800 do 1600 DPI)
- Wyłącznik
- Obsługa prawą i lewą ręką
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Yvi FX |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 8 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 95 x 57 x 40 mm |
| Waga | 84 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz bezprzewodowa |
| Unboxing | |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 133 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 146 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |