Mysz bezprzewodowa SURA COMFORTABLE
- Model:
SURA COMFORTABLE
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Wygodna mysz bezprzewodowa
Bezprzewodowa mysz o wygodnej konstrukcji, idealnie dopasowująca się do każdego rodzaju pracy.
Pokochaj swoją mysz
Dzięki wygodnej konstrukcji, dwóm przyciskom kciuka i metalowemu kółku przewijania ta pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do produktywnej pracy, przewijania i nie tylko. Czego chcieć więcej!
Praca bezprzewodowa
Przejmij kontrolę nad salą konferencyjną dzięki Sura. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu wynoszącemu 10 m możesz cieszyć się nieograniczonym doświadczeniem roboczym, które ułatwia pracę przy biurku, w sali konferencyjnej lub gdziekolwiek chcesz.
Myślenie szybko i powoli
Niezależnie od tego, czy Twoje zadania wymagają błyskawicznych ruchów, nie spiesz się, ponieważ ta mysz sobie z tym poradzi. Dzięki personalizowanej prędkości kursora w zakresie 8001200 DPI będziesz mieć wszystkie możliwości ruchu, aby sprostać nawet najtrudniejszym dniom roboczym.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | SURA COMFORTABLE |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1500 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 111 x 74 x 43 mm |
| Waga | 87 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |