myszki
Mysz bezprzewodowa PRIMO MATT BLUE
- Model:
Primo matt
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
37,05 zł / szt
45,57 zł brutto
Bezprzewodowa mysz optyczna
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Primo matt |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 6 |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 40 x 55 x 95 mm |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 105 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 100 x 137 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |