myszki
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448
- Model:
MX Vertical
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
246,59 zł / szt
303,31 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | MX Vertical |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 78.5 x 79 x 120 mm |
| Waga | 135 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 160 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |