Mysz bezprzewodowa M200 Plus szara
- Model:
M200 Plus
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Mysz bezprzewodowa M200 Plus szara
Niezawodne połączenie bezprzewodowe w wielu trybach:
- Połącz przez Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHz
- Połącz się z wieloma urządzeniami
- Przełączaj się między podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciem
- Unikalna osłona z tkaniny
- Oburęczna konstrukcja
- Regulowany czujnik o wysokiej rozdzielczości 1300 DPI
Przełączaj się między wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciem
Połącz się ze wszystkimi urządzeniami za pomocą M200 Plus. Automatycznie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i łatwo przełącza się między nimi jednym kliknięciem przycisku. Wielozadaniowość na różnych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza.
Unikalne pokrycie z tkaniny i oburęczny design
Ta bezprzewodowa mysz jest naprawdę wyjątkowa dzięki materiałowemu pokrowcowi i eleganckiemu kształtowi. Jego klasyczny design ze stylowymi, opływowymi krzywiznami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów sprawia, że M200 Plus wyróżnia się z tłumu. To nie tylko arcydzieło pod względem wyglądu jego symetryczny kształt oznacza, że jest wygodny dla osób lewo- i praworęcznych bez niepotrzebnego obciążania dłoni.
Żywotność baterii do 9 miesięcy
Dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, możesz używać myszy M200 Plus bez wymiany baterii nawet przez 9 miesięcy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | RAPOO |
|---|---|
| Model | M200 Plus |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1300 |
| Wymiary | 11,3 x 6,4 x 3 cm |
| Waga | 149 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 142 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 135 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |