Mysz 245 Black Bluetooth 81S67AA#ABB
- Model:
HP 245
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Mysz Bluetooth HP 245
Silne połączenie i szybkie śledzenie pozwolą Ci klikać przez cały dzień, każdego dnia.
Zablokuj za pomocą Bluetooth 5.1
Zgub klucz sprzętowy z myszą obsługującą łączność bezprzewodową Bluetooth 5.1. Zwiększa wydajność energetyczną i zapewnia dłuższe i mocniejsze połączenie.
Gładka, szybka, wrażliwa
Czujnik optyczny tej myszy zapewnia niezwykle dokładne śledzenie przy rozdzielczości 1600 DPI, aby precyzyjnie wychwycić każdy ruch nadgarstka płynnie, szybko i czuło.
Przemyślanie zaprojektowane
Niezależnie od tego, czy jesteś praworęczny, czy leworęczny, ta mysz jest przeznaczona dla Ciebie. Posiada także trzy przyciski i kółko przewijania.
Długi czas pracy baterii
Do 15 miesięcy pracy na jednej baterii AA.
Łączność szybkiej pary Bluetooth
Szybka i łatwa łączność Bluetooth bez konieczności poruszania się po menu ustawień.
Przenośny i produktywny
Większa precyzja i wygoda w podróży dzięki kompaktowej i przenośnej myszy bezprzewodowej.
Oburęczny projekt
Zaprojektowana dla użytkowników lewo- i praworęcznych, oburęczna mysz zapewniająca wszechstronny komfort.
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 49 x 77 x 129 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 245 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 107 x 60,5 x 29,31 mm |
| Waga | 0.0542 |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne systemy operacyjne:
|
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |