My Life 71805 Wykopaliska archeologiczne
- Liczba elementów: 41
- Nr katalogowy:
71805
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
My Life 71805 Wykopaliska archeologiczne
Niecodzienne odkrycie - dwójka badaczy znalazła prehistoryczne skamieniałości! Natychmiast je badają i fotografują. Może tym razem dokonają naprawdę wielkiego odkrycia!
Odkryj starożytne tajemnice z ekscytującym zestawem Wykopaliska archeologiczne PLAYMOBIL! Ukryj skamieniałości, takie jak amonity, trylobity oraz jaja dinozaurów w głazach, a następnie wykop je za pomocą realistycznych narzędzi. Użyj pędzli, młotków i szkła powiększającego, aby przeanalizować swoje znaleziska i bezpiecznie przechować je w drewnianej skrzyni. Dołączona kamera pozwala paleontologom udokumentować każde ekscytujące odkrycie.
Bogaty w szczegóły zestaw PLAYMOBIL sprawia, że każde wykopalisko to powrót w przeszłość!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Playmobil |
|---|---|
| Liczba elementów | 41 |
| Nr katalogowy | 71805 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Wariant | Zestaw |
| Waga | 136 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.7 x 14.2 x 4.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 20 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Szerokość | 39.6 |
| Głębokość | 15.1 |
| Seria | My Life |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 200 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |