Multifunction Printer DCP-L2552DN A4/mono/34ppm/LAN/ADF50/duplex
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
DCP-L2552DN
- Pełna specyfikacja
Wielofunkcyjne urządzenie laserowe - drukuj, kopiuj i skanuj szybko i cicho w swoim domu lub małym biurze
DCP-L2552DN to idealne rozwiązanie dla tętniących życiem domów i małych biur. Urządzenie posiada cały szereg funkcji pozwalających oszczędzić czas, takich jak automatyczny druk dwustronny, automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy czy wysoka prędkość druku. Możliwość podłączenia do sieci i drukowania bezpośrednio z telefonu komórkowego, czyni to ciche i kompaktowe urządzenie idealnym partnerem do pracy.
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Oszczędzaj czas, kopiując lub skanując wielostronicowe dokumenty przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy i wysyłając je bezpośrednio na adres e-mail. Skanowane dokumenty można również zapisać bezpośrednio w SharePoint i innych lokalizacjach. Dzięki wysokiej prędkość druku i możliwości drukowania na różnych typach papieru, możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty bez względu na to, czy drukujesz fakturę, menu restauracji, czy raport.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2552DN było oszczędne. Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności, pozwalające na wydrukowanie do 3 000 stron, można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.
| Waga | 14700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 580 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Brother |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | DCP-L2552DN |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | - Brother DR-2401 do 12000 stron |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Waga | 11.6 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 |
| Zainstalowana pamięć | 128 |
| Podajnik papieru | - Podajnik standardowy - 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 120 arkuszy zadrukiem do dołu/1 arkusz zadrukiem do góry (prosta ścieżka papieru) |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Jednostka bębna |
| Parametry kopiowania | - Kopiowanie dwustronne: nie |
| Parametry skanowania | - Skanowanie dwustronne: nie |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Akcesoria w zestawie | - Przewód zasilający |
| Wysokość | 318.5 |
| Szerokość | 410 |
| Głębokość | 398.5 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |