szczoteczki elektryczne
MT6510 Szczoteczka soniczna SONIC WAVECLEAN
- System: Soniczny
- Czujnik nacisku: Nie
- Wymiary:
175 x 27 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
60,25 zł / szt
74,11 zł brutto
Elektryczna szczoteczka podróżna
SONIC WAVECLEAN MT6510 dla dorosłych z 2 główkami duPont z bardzo wytrzymałą baterią (do 60 dni na jednym ładowaniu).
Klasa wodoodporności IPX7 - możliwość mycia pod strumieniem wody.
Zaawansowana technologia soniczna
36 000 wibracji na minutę, niski poziom hałasu. Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej i przebarwień niż ręczna szczoteczka do zębów.
2 prędkości szczotkowania
Tryb do codziennego czyszczenia oraz tryb wybielania do głębokiego czyszczenia zębów oraz przestrzeni między-zębowych.
Cykle szczotkowania
2-minutowy timer z interwałem 30 sekundowym ułatwiające codzienne szczotkowanie.
Automatyczne wyłączanie po 2 minutach i 30-sekundowe przypomnienie o zmianie obszaru szczotkowania.
Zestaw zawiera:
- soniczną szczoteczkę do zębów x1,
- główka szczoteczki do zębów x2,
- futerał podróżny x1,
- instrukcję obsługi.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 80 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Media-Tech |
|---|---|
| System | Soniczny |
| Czujnik nacisku | Nie |
| Wymiary | 175 x 27 mm |
| Waga | 95 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Timer | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |