zrób to sam
Mozaika Sprytne oczko
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
104799
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,00 zł / szt
44,28 zł brutto
- Propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Za pomocą 240 kolorowych pinezek i 8 plansz z wzorami dziecko ćwiczy odwzorowywanie - czyli analizę i syntezę wzrokową.
- Jest to podstawowa funkcja poznawcza, która warunkuje naukę czytania i pisania u dzieci.
- Zawarte w zestawie wzory uczą dostrzegania szczegółów obrazka, analizowania elementów przedstawionego schematu, kategoryzowania i sekwencji.
- Kategoryzacja przyczynia się do rozwoju inteligencji. Dzięki niej dzieci uczą się reguł społecznych i językowych.
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 260 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 104799 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25.5 x 7 x 26.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |