zrób to sam
Mozaika Pixel Junior 48 elementów
- Nr katalogowy:
4210
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,00 zł / szt
107,01 zł brutto
Quercetti Mozaika Pixel Junior zestaw zawiera kolorowe kołeczki o średnicy 32mm, z których powstają piękne mozaiki.
Aby tak się stało należy jedną z 8 kart ze wzorami umieścić pod przezroczystą tablicą, a następnie zacząć tworzyć mozaikę poprzez wstawianie kolorowych kołeczków w tablicę. Karty i kołeczki przechowywane są w zamykanej walizeczce z uchwytem.
Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową , precyzyjne umiejętności motoryczne oraz zachęca do twórczego myślenia.
| Waga | 966 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 340 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 4210 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 8 x 29 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Walizeczka z tabliczką |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |