modele metalowe
Motocykl KTM 690 Duke 1/12
- Bezpieczeństwo:
- Prosimy zachować opakowanie wraz z ostrzeżeniami i pozostałymi informacjami do późniejszej korespondencji.
- Przed przekazaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania.
- Opakowanie nie stanowi części zabawki.
- Nr katalogowy:
10131101/68279
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,90 zł / szt
45,39 zł brutto
KTM 690 DUKE 1/12
Model w skali 1:12, charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym zawieszeniem. Motocykl wyposażony w nóżkę, na której można go postawić. Jest wiernym odwzorowaniem w skali prawdziwego motocykla.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 10131101/68279 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Motocykle |
| Skala | 1:12 |
| Seria pojazdów | brak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 12 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 216 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 125 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |