pojazdy
Monster Truck 2025 LIVE EXCLUSIVE
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części mogą zostać odłączone.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
JCH47
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,00 zł / szt
43,05 zł brutto
Monster Truck 2025 LIVE EXCLUSIVE
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 140 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hot Wheels |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części mogą zostać odłączone. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | JCH47 |
| Rodzaj | Samochody |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Marka | Hot Wheels |
| Seria pojazdów | Hot Wheels |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 27.5 x 17 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |