monitory
Monitor ZenScreen Touch 15.6 cala MB16AHT
- Model:
ZenScreen Touch MB16AHT
- Częstotliwość pozioma min.: 24
- Częstotliwość pozioma max.: 83
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
1 020,13 zł / szt
1 254,76 zł brutto
Przenośny monitor ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 15,6-calowy FHD (1920 x 1080), IPS, 10-punktowy dotyk, Mini-HDMI, ergo podstawka, technologie ASUS Flicker Free i Low Blue Light
- 15,6-calowy przenośny monitor IPS z 10-punktową obsługą dotykową
- Elastyczne i intuicyjne wejście z 10-punktową funkcjonalnością dotykową umożliwia wielozadaniowość o wysokiej wydajności
- Dwa porty USB-C (tryb DP Alt) i mini HDMI zapewniają wszechstronną łączność z komputerami PC, laptopami lub konsolami do gier.
- Zintegrowana podpórka oferuje zarówno orientację poziomą, jak i pionową w zależności od różnych scenariuszy
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 490 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ZenScreen Touch MB16AHT |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 61 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 |
| Kąt widzenia pionowy | 170 |
| Pobór mocy | 9.88 |
| Waga | 1.01 |
| Plamka matrycy | 0.179 |
| Wysokość | 226.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 359.85 |
| Głębokość | 11.95 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |