monitory
Monitor ZenScreen Go 15.6 cala MB16AWP
- Model:
ZenScreen Go
- Częstotliwość pozioma min.: 53
- Częstotliwość pozioma max.: 77
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 476,01 zł / szt
1 815,49 zł brutto
Przenośny monitor bezprzewodowy ASUS ZenScreen Go MB16AWP 15,6 cala, bezprzewodowe wyświetlanie kopii lustrzanej ekranu, IPS, USB typu C, mini HDMI, zintegrowany akumulator, technologia Flicker Free, filtr światła niebieskiego, powierzchnia antyrefleksyjna, gniazdo do statywu
- Wyświetlacz FHD o przekątnej 15,6 cala z wyjątkowo wąskimi ramkami i powłoką antyrefleksyjną
- Bogate opcje połączeń dwa porty USB Type-C i mini HDMI oraz gniazdo słuchawkowe
- Dwa wbudowane głośniki o mocy 1 W z inteligentnym wzmacniaczem
- Wbudowany czujnik G umożliwia funkcję automatycznego obracania obrazu, wykrywając aktualną orientację ekranu i odpowiednio przełączając w tryb pionowy lub poziomy
- Tylne gniazdo na statyw jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi statywami do aparatów fotograficznych
- Wbudowany akumulator 7800 mAh
| Waga | 2300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 445 x 140 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ZenScreen Go |
| Częstotliwość pozioma min. | 53 |
| Częstotliwość pozioma max. | 77 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 61 |
| Wysokość z podstawą | 224.78 |
| Głębokość z podstawą | 11.5 |
| Waga z podstawą | 1.09 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 7.6 |
| Plamka matrycy | 0.179 |
| Szerokość | 357.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |