Monitor wieloformatowy 65UH5N-M IPS 500cd/m2 24/7
- Model:
65UH5N-M
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Wyświetlacz UHD Signage z platformą LG webOS i zaawansowanym zabezpieczeniem
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD, co zadowala klientów wizualnie. Ponadto powłoka antyrefleksyjna na ekranie redukuje odbicie ekranu w jasnych warunkach oświetleniowych, zwiększając widoczność i czytelność, zapewniając klientom wygodny ekran.
Solidna konstrukcja z odpornością na płomienie ognia
Zewnętrzna obudowa produktu została zaprojektowana tak, aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się płomieni ognia, dzięki czemu produkt doskonale nadaje się do instalacji w przestrzeniach publicznych.
Wygodna platforma webOS
UH5N-M jest wyposażony w wydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który zwiększa wygodę umożliwiając łatwe połączenie z zewnętrznymi czujnikami i aplikacjami partnerskimi webOS w celu stworzenia przyjaznego dla SI środowiska.
Konstrukcja do wykorzystania przestrzeni
Zaprojektowany z cienkimi ramkami i prostym zarządzaniem kablami, UH5N-M oszczędza miejsce. Dzięki specjalistycznym ukrytym gniazdom zasilania można go zainstalować blisko ściany, pozostawiając tylko około 13 mm przestrzeni dzięki smukłemu uchwytowi.
Trwałość zapewniająca niezawodność
Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych, UH5N-M jest chroniony przed solą, kurzem, proszkiem żelaza i wilgocią dzięki powłoce ochronnej na płycie zasilającej, co umożliwia stabilną pracę. Ponadto jego funkcje zorientowane na klienta, takie jak IP5x i monitorowanie wstrząsów, zapewniają zarówno niezawodność, jak i satysfakcję
| Waga | 28200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1590 x 170 x 950 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 65UH5N-M |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | ErP, FCC |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 205 |
| Waga | 24.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 830.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1450.3 |
| Głębokość | 29.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out, 2 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |