Monitor wielkoformatowy MultiSync P506 50 cali UHD 700cd/m2 24/7
- Model:
P506
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Zapraszamy do świata profesjonalnych informacji wizualnych
W świecie pełnym cyfrowych technologii informacje wizualne przestają być statyczne. Przekazywanie informacji przez postery cyfrowe i tablice informacyjne stało się czymś bardzo powszechnym. Monitor E506 zapewnia niskie całkowite koszty ponoszone przez właściciela (TCO) przy wysokiej niezawodności, dzięki czemu można osiągać kolejne poziomy rozwoju firmy. Ekran o przekątnej 50 doskonale przekazuje treści widzom stojącym blisko. Zintegrowany odtwarzacz multimediów pozwala łatwo zastosować monitor do przekazywania informacji i reklam bezpośrednio z napędu USB, a wbudowany harmonogram autostartu umożliwia automatyczne odtwarzanie treści o ustalonej porze od razu po zainstalowaniu urządzenia. W ten sposób można oszczędzać czas i pieniądze. Ten 50-calowy monitor 6. generacji z naszej serii E doskonale sprawdza się w przekazywaniu informacji i reklam w obiektach handlowych, restauracjach, zakładach produkcyjnych i zastosowaniach inżynieryjnych.
Korzyści
- Ograniczone koszty instalacyjne i eksploatacyjne monitor korzystający z technologii podświetlania LED jest bardzo energooszczędny, gwarantując mniejsze zużycie energii i dłuższy czas eksploatacji podświetlenia.
- Cienka konstrukcja i wbudowane głośniki estetyczna konstrukcja jest przyjemna dla oka i pozwala na prostą instalację po niskich kosztach.
- Możliwość podłączania przyszłych technologii urządzenie jest wyposażone w wiele cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co gwarantuje elastyczną integrację z infrastrukturami AV.
- Bezproblemowe odtwarzanie treści wbudowany odtwarzacz multimediów z USB obsługuje różne formaty plików graficznych i wideo, gwarantując bezproblemowe odtwarzanie treści przy użyciu samodzielnego urządzenia.
- Profesjonalna integracja monitor wzbogacony o podstawowe funkcje RS232, obsługę podczerwieni oraz blokadę przycisków, jak również cyfrowe wyjście audio S/PDIF, można łatwo integrować w profesjonalnych systemach wykorzystywanych w miejscach publicznych.
| Waga | 22500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 780 x 1230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | P506 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Obszar widzialny w pionie | 616 |
| Obszar widzialny w poziomie | 1096 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 176 |
| Kąt widzenia pionowy | 176 |
| Pobór mocy | 79 |
| Waga | 12.88 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 646 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1123 |
| Głębokość | 77 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | S-PVA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |