Monitor wielkoformatowy 65UH5N-E IPS 500cd/m2 24/7
- Model:
65UH5N-E
- WiFi: Tak
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Pełna specyfikacja
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD, zadowalając wizualnie klientów. Dodatkowo powłoka przeciwodblaskowa na ekranie zmniejsza odbicia ekranu w jasnym oświetleniu, zwiększając widoczność i czytelność.
Ulepszone funkcje bezpieczeństwa
UH5N-E zapewnia funkcje bezpieczeństwa, w tym technologię LG Enhanced Kernel Protection (EKP), chroniącą ważne dane przed dostępem z zewnątrz lub atakami. LG UHD Signage posiada również wiarygodne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji, bezpiecznego utrzymania danych klientów i firm. Ten model ma certyfikat ISO/IEC 15408 Common Criteria EAL2.
Zrównoważony rozwój
Dbając o innowacyjność i zrównoważony rozwój, firma LG nieustannie stara się stworzyć lepszą przyszłość dla producentów, konsumentów i przyszłych pokoleń. Koncentrując się na minimalizacji ilości odpadów, maksymalizacji recyklingu i efektywnym zarządzaniu energią, firma LG aktywnie dąży do zrównoważonego rozwoju, uzyskując różne certyfikaty, takie jak FCC EMC klasy B.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 65UH5N-E |
| WiFi | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | ErP |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 200 |
| Waga | 24.2 |
| Wysokość | 830.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1450.3 |
| Głębokość | 29.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 30000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1600 x 170 x 970 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |