Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7
- Model:
55VL5PJ-A
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Możliwość łączenia szeregowego
Dzięki użyciu tej szeregowej funkcji łączenia można wykonywać polecenia sterowania, monitorowania i nawet aktualizacji oprogramowania układowego.
Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym
Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.
Bardzo wąska oprawa
Bardzo wąska oprawa o grubości 3,5 mm pozwala na osiągnięcie realistycznych doznań wizualnych bez zakłóceń na ścianach z ekranów wideo.
Łatwa regulacja kolorów
W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu za pomocą pilota co 100K.
Redukcja przerw w obrazie
Model VL5PJ zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.
Wysoka wydajność i skalowalność
Dzięki wbudowanemu układowi SoC i inteligentnej platformie Signage webOS model VL5PJ może wykonywać kilka zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS obsługuje technologię HTML5 i zawiera pakiet SDK (Software Development Kit), co znacznie ułatwia tworzenie i optymalizację aplikacji sieciowych.
| Waga | 27000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 1340 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 55VL5PJ-A |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Certyfikaty | KC |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 150 |
| Waga | 23.5 |
| Wysokość | 684.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1213.4 |
| Głębokość | 93.1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |