Monitor wielkoformatowy 43UH5N-M 500cd/m2 UHD 24/7
- Model:
43UH5N-M
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość cztery razy wyższą niż Full HD, co zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Dodatkowo, powłoka antyrefleksyjna zmniejsza odbicia światła w jasnych warunkach, zwiększając widoczność i czytelność, a tym samym komfort korzystania z ekranu.
Solidna konstrukcja odporna na ogień
Zewnętrzna obudowa produktu została zaprojektowana tak, aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się ognia, dzięki czemu doskonale nadaje się do instalacji w przestrzeniach publicznych.
Wygodna platforma webOS
UH5N-M jest wyposażony w wydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez potrzeby stosowania zewnętrznego odtwarzacza. Platforma webOS oferuje narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem, umożliwiając łatwe podłączenie czujników zewnętrznych i aplikacji partnerskich, co tworzy środowisko przyjazne dla integratorów systemów (SI).
Przemyślana konstrukcja oszczędzająca przestrzeń
Dzięki cienkim ramkom i prostemu zarządzaniu kablami, UH5N-M pozwala zaoszczędzić miejsce. Specjalnie zaprojektowane, ukryte gniazda zasilania umożliwiają montaż blisko ściany przy użyciu cienkiego uchwytu odległość od ściany wynosi jedynie około 13 mm.
Trwałość zapewniająca niezawodność
UH5N-M, zoptymalizowany do środowisk biznesowych, jest chroniony przed solą, kurzem, pyłem żelaznym i wilgocią dzięki powłoce ochronnej na płycie zasilającej, co zapewnia stabilne działanie. Funkcje zorientowane na klienta, takie jak odporność IP5x i monitoring wstrząsów, zapewniają niezawodność i satysfakcję.
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
UH5N-M oferuje funkcje zabezpieczeń, w tym technologię Enhanced Kernel Protection (EKP) firmy LG, która chroni ważne dane przed nieautoryzowanym dostępem lub atakami. Ekrany UHD Signage LG posiadają certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji model ten posiada m.in. certyfikat ISO/IEC 15408 Common Criteria EAL2.
Zrównoważony rozwój
LG, kierując się innowacyjnością i troską o środowisko, dąży do tworzenia lepszej przyszłości dla producentów, konsumentów i przyszłych pokoleń. Skupiając się na minimalizacji odpadów, maksymalnym recyklingu i efektywnym zarządzaniu energią, LG aktywnie wspiera zrównoważony rozwój, zdobywając m.in. certyfikat FCC EMC klasy B.
Rozwiązania SuperSign
SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania treściami cyfrowymi, które umożliwia kreatywne i uporządkowane prezentowanie treści w Twojej przestrzeni. Ułatwia dostęp do różnych usług dzięki wygodnemu interfejsowi. Dostępne są różne wersje, takie jak SuperSign Cloud wybierz wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 43UH5N-M |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | ErP, CB |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 83 |
| Waga | 11.1 |
| Wysokość | 556.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 963 |
| Głębokość | 29.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out, 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 660 x 1050 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |