Monitor wielkoformatowy 43 cale ST4304 4K/1200:1/ANDROID
- Model:
ST4304
- WiFi: Nie
- Regulacja wysokości: Nie
- Pełna specyfikacja
Krystalicznie czysta komunikacja
Z łatwością przekazuj swoje komunikaty dzięki ostrym, żywym obrazom w rozdzielczości 4K UHD. Skonfiguruj to ekonomiczne rozwiązanie w swojej placówce bez wysiłku, aby zapewnić każdemu uczniowi, personelowi i odwiedzającemu dynamiczny dostęp do ogłoszeń, przydatnych informacji, alertów alarmowych, aktualizacji na żywo, wskazówek dotyczących nawigacji i harmonogramów lekcji.
Całodobowa, niezawodna wydajność
Zaprojektowane do pracy 18/7 z systemem Android 14, aby nadążać za pełnym harmonogramem szkoły, od porannych aktualizacji po wieczorne wydarzenia.
Natychmiastowe udostępnianie i łączność hybrydowa
Ciesz się udostępnianiem w czasie rzeczywistym dzięki InstaShare 2, gdzie wszyscy w klasie bezprzewodowo prezentują treści z własnych urządzeń. Dodaj kamerę BenQ, aby efektywnie współpracować podczas zajęć hybrydowych i zapewnić łączność zarówno uczniom w klasie, jak i zdalnie.
Wydajne i intuicyjne oprogramowanie do zarządzania treścią
Łatwe tworzenie, planowanie i zarządzanie treścią dzięki oprogramowaniu X-Sign. Idealne do tworzenia przypomnień, komunikatów bezpieczeństwa lub interaktywnych materiałów edukacyjnych, które przyciągają uwagę wszystkich na terenie kampusu.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1070 x 125 x 680 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | ST4304 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 60 |
| Waga | 7.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wysokość | 554.9 |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 59.1 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |