monitory
Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU
- Model:
ThinkVision T27QD-4v
- Wysokość z podstawą: 429.2
- Głębokość z podstawą: 200
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 325,14 zł / szt
1 629,92 zł brutto
ThinkVision T27QD-4v Monitor
- 27-calowy wyświetlacz QHD z panelem IPS
- 99% przestrzeni barw sRGB i 99% BT.709 oraz zmienna częstotliwość odświeżania 48120 Hz
- Certyfikowany dla Microsoft Teams system VoIP z wbudowaną kamerą i głośnikami
- Obsługa Windows Hello dla szybkiego logowania
- Inteligentne czujniki i funkcje AI (automatyczne kadrowanie twarzy, wykrywanie wielu osób, inteligentna kontrola głośności)
- Rozwiązanie dokujące z obsługą jednego kabla i zasilaniem do 100 W
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkVision T27QD-4v |
| Wysokość z podstawą | 429.2 |
| Głębokość z podstawą | 200 |
| Waga z podstawą | 7.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 584.2 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.7 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Swivel | Tak |
| Certyfikaty | TCO Edge |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 6 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 173 |
| Waga | 5 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 404.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.6 |
| Głębokość | 50 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10460 kg |
|---|---|
| Wymiary | 785 x 130 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |