Monitor S5 Pro 527pm QHD USB-C 9E0Y9UT#ABB
- Model:
HP 527pm
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 155
- Pełna specyfikacja
Monitor konferencyjny HP Pro z serii 5 QHD 27" USB-C - 527pm
Pewna i bezproblemowa współpraca, dzięki monitorowi konferencyjnemu HP Pro z serii 5 o przekątnej 27 cali i rozdzielczości QHD USB-C. Prowadź konferencyjne spotkania bez rozpraszania uwagi, niezależnie od miejsca pracy, dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji. Zapewnij sobie pełen komfort, dzięki łatwej konfiguracji.
Pewność podczas telekonferencji
Pokaż się z najlepszej strony i daj się słyszeć, dzięki wysuwanej, odchylanej kamerze internetowej Poly Studio 5 MP oraz redukcji szumów wspomaganej sztuczną inteligencją - a wszystko to na monitorze z funkcją automatycznego blokowania i wybudzania, aby Twoje sprawy należały do Ciebie. Po rozmowie wystarczy otworzyć kamerę internetową, aby zapewnić prywatność na żądanie.
Twoje centrum produktywności
Ten monitor to uporządkowane centrum produktywności. Pracuj bezproblemowo na dwóch komputerach, podczas gdy pojedynczy USB-C obsługuje zasilanie 100 W. Zrób jeszcze więcej dzięki dwóm wyświetlaczom i połącz łańcuchowo dodatkowy monitor HP Pro z serii 5.
Wygodna praca i rozrywka
Komfort pracy przez cały dzień, dzięki regulacji w 4 kierunkach i eleganckiej bezramkowej konstrukcji. Zadbaj o komfort swoich oczu, dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia oraz aplikacji HP Eye Ease, która ogranicza emisję niebieskiego światła bez wpływu na kolory.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten energooszczędny monitor został zaprojektowany z wykorzystaniem co najmniej 85% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, 20% szkła z recyklingu w panelu monitora i 90% aluminium z recyklingu w podstawie. Ponadto 100% opakowań papierowych pochodzi ze zrównoważonych źródeł.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 160 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 527pm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 155 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 54.4 |
| Głębokość z podstawą | 20.7 |
| Waga z podstawą | 7.9 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Swivel | Tak |
| Certyfikaty | TGM |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 6.2 |
| Plamka matrycy | 0.23 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Szerokość | 61.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |