monitory
Monitor przenośny 15.6 cala MB16ACE
- Model:
ZenScreen MB16ACE
- Certyfikaty: UL/C-UL or CSA
- Obszar widzialny w pionie: 193.59
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
640,95 zł / szt
788,37 zł brutto
Monitor przenośny ASUS ZenScreen MB16ACE
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 290 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ZenScreen MB16ACE |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 8 |
| Waga | 0.71 |
| Plamka matrycy | 0.179 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 359.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 226.4 |
| Głębokość | 8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | B |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |