monitory
Monitor PRO MP275Q 27 cali/LED/QHD/FLAT/100Hz/Czarny
- Model:
PRO MP275Q
- Częstotliwość pozioma min.: 71.04
- Częstotliwość pozioma max.: 186.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
385,41 zł / szt
474,05 zł brutto
- 27-calowy ekran o rozdzielczości WQHD (1440p), idealny do programowania, kodowania i projektowania stron internetowych.
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu.
- Technologia MSI EyesErgo z systemem Anti-flicker zapobiega nadwyrężeniu oraz zmęczeniu oczu i pomaga chronić Twój wzrok.
- 100-hercowa częstotliwość odświeżania oferuje lepsze wrażenia wizualne i sprawia, że obraz pozbawiony jest efektu migotania.
- Funkcja MSI Eye-Q Check pomaga w samodzielnej kontroli wzroku i przypomina o konieczności odpoczynku podczas długotrwałego korzystania z monitora.
- Ciesz się wszechstronną współpracą z różnymi urządzeniami, korzystając z wielu wejściowych źródeł sygnału wideo, takich jak porty HDMI i DP (DisplayPort).
- Ciesz się porządkiem na biurku dzięki wygodnemu, zdejmowanemu i umieszczonemu na tylnej stronie stopki monitora uchwytowi do prowadzenia kabli.
- Zgodność ze standardem montażowym VESA i slot na akcesoria.
- Dwa wbudowane głośniki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP275Q |
| Częstotliwość pozioma min. | 71.04 |
| Częstotliwość pozioma max. | 186.3 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 |
| Wysokość z podstawą | 456.7 |
| Głębokość z podstawą | 207.2 |
| Waga z podstawą | 4.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 3.66 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Wysokość | 361.1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 55.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 700 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |