Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny
- Model:
EA272U
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 135
- Pełna specyfikacja
Sharp MultiSync EA272U maksymalna powierzchnia ekranu, bez plątaniny kabli
W przypadku wyświetlania materiałów bogatych w szczegóły duże zagęszczenie pikseli w rozdzielczości UltraHD w połączeniu z 27-calowym aktywnym obszarem ekranu zapewnia rozległą cyfrową przestrzeń, pozwalającą stworzyć najbardziej produktywne osobiste stanowiska pracy. Jeszcze więcej wizualnych możliwości zapewnia niezwykle intuicyjna konfiguracja pracy w trybie wieloekranowym z bardzo wąskimi ramkami i funkcją łączenia kilku urządzeń w łańcuch z wykorzystaniem wyjścia DisplayPort.
Komunikujący się z otoczeniem za pośrednictwem wysokowydajnego złącza USB typu C o mocy 90 W oraz wyposażony we wbudowaną sieć LAN model EA272U staje się w pełni funkcjonalnym koncentratorem dokującym. Wystarczy pojedynczy kabel, aby podłączyć notebooka / komputer PC do monitora i jednocześnie zasilić urządzenie dzięki temu przestrzeń robocza pozostanie wolna od plątaniny kabli, a ilość odpadów elektronicznych zostanie ograniczona do minimum. Działające w trybie ciągłym funkcje ukierunkowane na ekologię pozwalają zaoszczędzić do 30% energii podczas pracy wyświetlacza dzięki zastosowaniu technologii czujników, które automatycznie zmniejszają jasność lub wyłączają zasilanie w zależności od scenariuszy użytkowania urządzenia.
W trosce o dobre samopoczucie użytkownika podstawę wyświetlacza o regulowanej wysokości 150 mm oraz funkcje związane z ergonomią można z łatwością dostosowywać do indywidualnych potrzeb, a technologie ograniczania emisji niebieskiego światła oraz eliminacji migotania zapewniają przyjemny dla oka komfort i ochronę wzroku.
Korzyści:
- Większa produktywność rozszerzenie osobistej przestrzeni roboczej dzięki wbudowanej sieci LAN, w ramach której wyświetlacz staje się koncentratorem dokującym, eliminując potrzebę stosowania dodatkowego sprzętu, co pozwala także ograniczyć ilość odpadów elektronicznych.
- Bezproblemowa organizacja zadań dzięki łączności w standardzie USB-C wystarczy podłączyć notebooka do wyświetlacza pojedynczym przewodem, przesyłając nim jednocześnie zasilanie to idealne rozwiązanie w przypadku współdzielonych stanowisk pracy w biurze bądź korzystania z prywatnych urządzeń w pracy w celach służbowych.
- Efektywność energetyczna zmniejszenie zużycia energii nawet o 30% dzięki wbudowanym czujnikom oświetlenia Human i Ambient Light, których działanie polega na włączaniu i wyłączaniu wyświetlacza w ścisłej zależności od warunków użytkowania.
- Ergonomia i wygoda dzięki pełnej regulacji wysokości w zakresie 150 mm użytkownik może z łatwością dostosować pozycję wyświetlacza do własnych potrzeb, uzyskując najlepszą z możliwych indywidualną konfigurację.
- Wizualizacja bogata w szczegóły rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli, Ultra HD umożliwia wyświetlanie treści z najdrobniejszymi detalami, oferując 4 razy większe zagęszczenie pikseli niż w przypadku rozdzielczości Full HD.
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 725 x 215 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | EA272U |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Waga z podstawą | 9.2 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 528 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | CE |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 31 |
| Waga | 5.8 |
| Plamka matrycy | 0.155 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 378 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.8 |
| Głębokość | 250 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |