Monitor Multisync EA271U 27 cali UHD biały
- Model:
Multisync EA271U
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 135
- Pełna specyfikacja
NEC MultiSync EA271U - znakomita wizualizacja pozbawiona pikseli, z odporną na awarie wydajną biurową produktywnością
Tam, gdzie najwyższa jakość wyświetlania jest niezwykle ważna, tylko rozdzielczości 4K UHD mogą zapewnić idealne narzędzie do pracy. Ten ultracienki wyświetlacz o przekątnej 27 cali zapewnia najwyższą wydajność i wizualizację w rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli, zapewniając doskonałą wydajność dla profesjonalistów.
Dzięki dużej dbałości o dobre samopoczucie użytkownika ten wyświetlacz oferuje znakomite ergonomiczne funkcje dla indywidualnie dopasowanego obszaru roboczego. Ponadto dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła otoczenia, technologii Low Blue Light i technologii Flicker-Free użytkownik może utrzymać wysoką produktywność bez ryzyka dla oczu. Utrzymuj ostrość za pomocą rozproszonego biurka; z łącznością typu C, tylko jeden kabel obsługuje wideo, audio, zasilanie i USB. Doskonałość w przyszłościowej łączności zapewnia ochronę inwestycji i spokój ducha.
Ten wyświetlacz jest idealnie ustawiony, aby sprostać wymagającym potrzebom wizualizacji nie wymagającym pikseli, dla twórców treści (zdjęcia, wideo, kino i filmy), projektantów CAD / CAM, a także dla dyspozytorów i operatorów hal handlowych.
| Waga | 11800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 480 x 730 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | Multisync EA271U |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 528 |
| Waga z podstawą | 9.5 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 9 000:1 |
| Certyfikaty | EAC |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 150 |
| Waga | 6.1 |
| Plamka matrycy | 0.155 |
| Wysokość | 378 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.8 |
| Głębokość | 250 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |