Monitor MultiSync EA242WU IPS 1920x1200 czarny
- Model:
MultiSync EA242WU
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 77
- Pełna specyfikacja
W gotowości do produktywnej pracy w biurze
Kierując się potrzebą wspierania maksymalnej produktywności w dzisiejszych hybrydowych przestrzeniach roboczych, firma NEC opracowała monitor MultiSync EA242WU o ultracienkiej maskownicy, zoptymalizowany pod kątem konfiguracji złożonych z wielu wyświetlaczy. Możliwość połączenia szeregowego sąsiadujących wyświetlaczy oraz wbudowane opcje podłączeń LAN i USB-C pozwoliły ograniczyć do minimum okablowanie i maksymalnie zwiększyć elastyczność wyświetlacz staje się centralnym punktem komunikacji w miejscu pracy!
Teraz można tworzyć indywidualnie dostosowane miejsca pracy, mając do dyspozycji najlepsze opcje ergonomicznej regulacji i funkcje ukierunkowane na użytkownika, w tym wbudowane technologie niskiego poziomu emisji światła niebieskiego i braku migotania, które chronią oczy użytkowników i zapobiegają zmęczeniu bez wpływu na wysokowydajną technologię matrycy IPS monitora.
Monitor EA242WU zaprojektowany z myślą o maksymalizowaniu produktywności biura jest przygotowany na technologie przyszłości, a przy tym gwarantuje godną zaufania jakość i niezawodność, z jakich słynie marka Sharp/NEC.
Korzyści
- Zwiększ swoją produktywność dzięki wbudowanej sieci LAN i USB-C ten monitor służy jako centrum dokowania w Twojej osobistej przestrzeni roboczej.
- Elastyczność i przygotowanie na technologie przyszłości szerokie spektrum złączy, w tym LAN, DP, HDMI, USB typu C, USB A i wyjście audio, przekłada się na wysoki stopień elastyczności.
- Wolna przestrzeń robocza wszechstronne złącze 65W USB typu C przewodzi sygnał wideo, audio, zasilaniem i USB w jednym kablu.
- Łatwa konfiguracja wieloekranowa konfigurowanie szeregowego połączenia wielu wyświetlaczy ze złączem DisplayPort nie wymaga zastosowania dodatkowych kabli.
- Maksymalne skupienie na zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika wyjątkowa ergonomiczna regulacja wysokości od 0 do 150 mm, estetyczna konstrukcja z zastosowaniem technologii odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free) oraz zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu pozwalają precyzyjnie zindywidualizować konfigurację w celu zwiększenia produktywności.
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 680 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | MultiSync EA242WU |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 77 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 |
| Wysokość z podstawą | 365 |
| Głębokość z podstawą | 250 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 6 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 6.7 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 531 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |