Monitor MultiSync EA242F 24 cale czarny USB-C
- Model:
MultiSync EA242F-BK
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 83
- Pełna specyfikacja
Wsparcie komunikacji w miejscu pracy
Zasilanie komputera PC lub notebooka i wszystkich urządzeń za pomocą jednego kabla sprawia, że MultiSync EA242F jest centrum sterowania Twojego stanowiska pracy, a dostępność złącza USB-C 65 W oznacza wolną przestrzeń na stanowisku zarządzania Twoją komunikacją. Z łatwością rozszerzysz obszar wyświetlania, korzystając ze złącza DisplayPort do podłączania szeregowego wielu wyświetlaczy bez dodatkowych kabli.
U podstawy konstrukcji urządzenia stoi dbałość o komfort pracy użytkownika. Umożliwia on pełną regulację wysokości, obracanie i pochylanie, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Urządzenie zapewnia ochronę przed zmęczeniem oczu wywołanym emisją niebieskiego światła bez obniżania jakości wyświetlania kolorów. Wyświetlacze EA242F o przekątnej 24 są dostępne w obudowach kolorze czarnym lub białym, dzięki czemu doskonale współgrają z ergonomicznymi wnętrzami biurowymi.
Możliwości podłączeń obejmują nie tylko złącze USB C, ale złącza DisplayPort, HDMI, VGA oraz USB A, dzięki czemu urządzenie imponuje elastycznością zastosowań w systemach bez przydzielania biurek pracownikom (hot desking) oraz z urządzeniami przynoszonymi przez użytkowników (bring your own device).
- Rozmiar wyświetlacza na żądanie popularny ekran 23.8" z rozdzielczością Full HD to idealny rozmiar dla zajętych przestrzeni roboczych w biurze.
- Elastyczność i przygotowanie na technologie przyszłości szerokie spektrum złączy, w tym DP, HDMI, USB typu C, USB A i wyjście audio, przekłada się na wysoki stopień elastyczności.
- Wolna przestrzeń robocza wszechstronne złącze 65W USB typu C przewodzi sygnał wideo, audio, zasilaniem i USB w jednym kablu.
- Łatwa konfiguracja wieloekranowa konfigurowanie szeregowego połączenia wielu wyświetlaczy ze złączem DisplayPort nie wymaga zastosowania dodatkowych kabli.
- Maksymalne skupienie na zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika wyjątkowa ergonomiczna regulacja wysokości od 0 do 150 mm, estetyczna konstrukcja z zastosowaniem technologii odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free) oraz zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu pozwalają precyzyjnie zindywidualizować konfigurację w celu zwiększenia produktywności.
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 680 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | MultiSync EA242F-BK |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 336.6 |
| Głębokość z podstawą | 250 |
| Waga z podstawą | 7 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Plamka matrycy | 0.275 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 537.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |