Monitor MultiSync EA241WU biały IPS 1920x1200
- Model:
MultiSync EA241WU
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 95
- Pełna specyfikacja
Monitor NEC MultiSync EA241WU z ultracienką maskownicą - największa produktywność, indywidualnie dostosowywana ergonomia oraz styl i wydajność doskonale dopełniające nowoczesne przestrzenie biurowe
Pełna regulacja wysokości tego 24-calowego monitora w zakresie 0150 mm i możliwość obrotu o 170° pozwalają tworzyć zindywidualizowane przestrzenie robocze. Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje wpływ migotania, co przekłada się na lepsze samopoczucie użytkownika. Monitor EA241WU zaspokaja potrzeby wydajności i gotowości na technologie przyszłości, gwarantuje jakość i niezawodność, z jakich słynie marka NEC, oraz pozwala maksymalizować produktywność w biurach.
Wydajna technologia ekranowa AH-IPS z panelem podświetlanym diodami LED zapewnia jasność na poziomie 300 cd/m przy zachowaniu minimalnego zużycia prądu.
- Ergonomia w biurze pełna regulacja wysokości (150 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.
- Automatyczna regulacja zużycia energii dzięki zastosowaniu czujników obecności człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu urządzenia, jasność wyświetlania jest dopasowywana do potrzeb użytkownika i warunków oświetlenia, co pozwala na ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej.
- Przewaga formy i funkcjonalności urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest dostępne w czerni lub bieli i doskonale pasuje do wzornictwa nowoczesnych przestrzeni biurowych.
- Ochrona oczu przed nadmiernym wysiłkiem i uszkodzeniem Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje migotanie podświetlenia, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej bez pogarszania rzeczywistego oddawania barw przez monitor.
- Pierwszorzędna jakość obrazu Panel Advanced High-Performance IPS (AH-IPS) zapewnia najlepsze kąty oglądania i wyraźnie lepszą reprodukcję barw.
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 200 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | MultiSync EA241WU |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 515.4 |
| Głębokość z podstawą | 250 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 20 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 531.5 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |