Monitor MultiSync DD-E244FL 24 cale Czarny
- Model:
DD-E244FL
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 81
- Pełna specyfikacja
24-calowy monitor biurkowy FHD klasy biznesowej, USB-C (60 W) i łączność LAN
Zrób więcej i oszczędź dzięki 24-calowemu monitorowi Sharp MultiSync E244FL z podświetleniem LED, który oferuje doskonałą jakość i niezawodną pracę, a także jest przyjazny dla środowiska. Ten monitor Full HD o proporcjach 16:9, oferujący wysoką jakość obrazu, wyróżnia się kluczowymi cechami konstrukcyjnymi, takimi jak ergonomia miejsca pracy, w tym regulacja wysokości do 120 mm z możliwością obrotu, pochylenia i obrotu w dwóch kierunkach, co zapewnia spersonalizowaną konfigurację. Wbudowana technologia Low Blue Light i Flicker-Free chroni oczy użytkownika bez utraty najwyższej jakości obrazu; tryb ECO wydłużający żywotność wyświetlacza, podświetlenie LED zapewniające niższe zużycie energii niż w poprzednich modelach, inteligentny menedżer zasilania i kompaktowa obudowa. Te zalety, w połączeniu z wąską ramką z trzech stron, pełną łącznością cyfrową, w tym wejściami DisplayPort, HDMI, USB-C i portem LAN, a także nowym panelem IPS, który zapewnia optymalną jakość obrazu. Kąty nachylenia sprawiają, że model ten idealnie nadaje się do małych i średnich przedsiębiorstw.
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 670 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | DD-E244FL |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 381 |
| Głębokość z podstawą | 233.2 |
| Waga z podstawą | 5.9 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 |
| Obszar widzialny w pionie | 527 |
| Obszar widzialny w poziomie | 296.5 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 6 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 19 |
| Waga | 3.8 |
| Plamka matrycy | 0.275 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 320.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 540.5 |
| Głębokość | 58 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |