Monitor MAG 275QF E20 27 cali/LED/WQHD/Flat/200Hz/Czarny
- Model:
MAG 275QF E20
- Częstotliwość pozioma min.: 130.56
- Częstotliwość pozioma max.: 544
- Pełna specyfikacja
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MAG 275QF E20. Wyświetlacze te wyposażono w panele o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD), które charakteryzują się 200-hercową częstotliwości odświeżania. Oferują one też wyjątkowo krótki czas reakcji matrycy wynoszący zaledwie 0,5 ms (GtG, min.). Urządzenia te są zgodne ze standardem HDR Ready, co pozwala uzyskać znacznie bardziej wyraziste szczegóły dzięki lepszej kontroli kontrastu i cieni. Zaprojektowano je z myślą o wymagających grach FPS oraz RPG/MMORPG prowadzonych z perspektywy pierwszej osoby, a także o symulatorach lotu i grach wyścigowych. Gamingowy monitor z serii MSI MAG 275QF E20 przenosi codzienną rozgrywkę na nowy, wyższy poziom, pozwalając graczom dostrzec coś więcej niż tylko obraz na ekranie. Produkty z serii MAG firmy MSI to sprzęt, który uosabia stabilność i trwałość. Został on skonstruowany w taki sposób, aby wytrzymać nawet najbardziej intensywne, gamingowe rozgrywki. Cała linia urządzeń z tej serii charakteryzuje się solidną konstrukcją i doskonałym systemem rozpraszaniem ciepła, co gwarantuje stabilność pracy dla wszystkich krytycznych, gamingowych komponentów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 275QF E20 |
| Częstotliwość pozioma min. | 130.56 |
| Częstotliwość pozioma max. | 544 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 |
| Wysokość z podstawą | 454.34 |
| Głębokość z podstawą | 220.09 |
| Waga z podstawą | 3.95 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 680 x 455 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |