monitory
Monitor MAG 274UPDF E16M 27 cali/LED/FHD/FLAT/160Hz/Czarny
- Model:
MAG 274UPDF E16M
- Częstotliwość pozioma min.: 180
- Częstotliwość pozioma max.: 356
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
1 287,00 zł / szt
1 583,01 zł brutto
Gamingowe monitory z serii MSI MAG 274UPDF E16M oferują technologię podświetlenia Mini-LED, dwa tryby pracy, Dual Mode, udostepniające rozdzielczość UHD przy 160-hercowej częstotliwości odświeżania i FHD przy odświeżaniu 320 Hz, a także funkcję AI Navigator, która zapewnia znacznie lepsze wrażenia podczas gry. Monitory te wyposażono też w generujące oszałamiający obraz, 27-calowe wyświetlacze Rapid IPS z technologią Quantum Dot, w których to uzyskano niezwykle krótki czas reakcji 0,5 ms (GtG, min.) matrycy. Panele te pochwalić się też mogą certyfikatem VESA DisplayHDR 1000, gwarantującym wyjątkową jakość obrazu. Uwolnij swój pełen potencjał.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 274UPDF E16M |
| Częstotliwość pozioma min. | 180 |
| Częstotliwość pozioma max. | 356 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 320 |
| Wysokość z podstawą | 423.53 |
| Głębokość z podstawą | 227.9 |
| Waga z podstawą | 4.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 320 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 1000 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.34 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.16 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Plamka matrycy | 0 |
| Wysokość | 375.31 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.1 |
| Głębokość | 668.77 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Technologia podświetlania | Mini-LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C), 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 910 x 470 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |