Monitor MAG 274QPF E20 27 cali/LED/WQHD/FLAT/200Hz/Czarny
- Model:
MAG 274QPF E20
- Częstotliwość pozioma min.: 72
- Częstotliwość pozioma max.: 300
- Pełna specyfikacja
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MAG 274QPF E20. Wyświetlacze te wyposażono w panele o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD) i częstotliwości odświeżania 200 Hz. Charakteryzują się też wyjątkowo krótkim, bo wynoszącym zaledwie 0,5 ms czasem reakcji (GtG, min.) matrycy. Certyfikat DisplayHDR 400 gwarantuje, że na monitorze tym można uzyskać dużo bardziej wyraziste szczegóły dzięki regulacji kontrastu i cieni. Urządzenie zaprojektowano z myślą o wymagających grach FPS, RPG/MMORPG, gdzie rozgrywki prowadzone są z perspektywy pierwszej osoby oraz o symulatorach lotu i grach wyścigowych. Gamingowy monitor z serii MSI MAG 274QPF E20 przeniesie codzienną rozgrywkę na nowy, wyższy poziom, pozwalając graczom dostrzec coś więcej niż tylko obraz na ekranie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 274QPF E20 |
| Częstotliwość pozioma min. | 72 |
| Częstotliwość pozioma max. | 300 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 |
| Wysokość z podstawą | 404.8 |
| Głębokość z podstawą | 227.9 |
| Waga z podstawą | 6.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Wysokość | 365.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.3 |
| Głębokość | 57 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C), 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 840 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |