Monitor interaktywny MB86-A001 86 cali
- Model:
1303067
- WiFi: Tak
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Pełna specyfikacja
Tablica konferencyjna Yealink
Interaktywny wyświetlacz typu wszystko w jednym do pomieszczeń Zoom
Odblokuj kreatywną pracę zespołową
Inteligentna tablica Yealink MeetingBoard65 skutecznie ułatwia wydajną współpracę cyfrową, łącząc wszystko w pomieszczeniu, od jednostki obliczeniowej po szeroki 65-calowy ekran dotykowy do współpracy, kamerę 4K, układy mikrofonów, głośniki i wbudowane Zoom Rooms. Po prostu podłączając kabel zasilający, użytkownicy mogą szybko i łatwo cieszyć się wideokonferencjami i współpracą przy tablicy.
Pisz płynnie Twórz swobodnie
Responsywny wyświetlacz MeetingBoard i innowacyjne funkcje, takie jak doskonałe pisanie odręczne, diagramy do współpracy, płynne komponenty i inna bogata zawartość, pomagają zwiększyć kreatywność i produktywność zespołu. Zapewnia bezproblemową współpracę w czasie rzeczywistym podczas burzy mózgów, planowania projektu lub rozwiązywania problemów za pomocą prostych kliknięć na inteligentnej tablicy.
Zobacz Wszyscy bardziej zaangażowani.
Dzięki kamerze 4K i potężnym możliwościom kodowania i dekodowania MeetingBoard65 realizuje naprawdę płynne i stabilne spotkania HD Zoom. Kamera oparta na technologii sztucznej inteligencji obsługuje automatyczne kadrowanie, śledzenie głośników i dodatkową inteligentną galerię, co zapewnia lepsze wrażenia podczas spotkań.
Usłysz i bądź usłyszany, zawsze wyraźnie
Dzięki wbudowanym 16 mikrofonom kształtującym wiązkę MEMS i szeregowi sześciu potężnych głośników, MeetingBoard zapewnia dźwięk stereo HD w trybie pełnego dupleksu z zasięgiem do 8 metrów.
Wyposażony w niezależny procesor dźwięku i algorytm redukcji szumów oparty na Yealink AI, zapewnia klarowność głosu nawet w otwartej przestrzeni.
Uproszczony obszar roboczy
Wózek do telewizora lub uchwyt ścienny, wybierz sposób, w jaki lubisz. Konfiguracja za pomocą jednego kabla rozpocznij pracę w ciągu kilku minut. Inteligentną tablicę Yealink MeetingBoard65 można łatwo przenosić i zamieniać wszystkie pokoje w przestrzeń do pracy zespołowej.
| Waga | 162000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 2130 x 1350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Model | 1303067 |
| WiFi | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 338 |
| Waga | 84.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 1205 |
| Szerokość | 1967 |
| Głębokość | 96 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | D-LED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |