Monitor interaktywny 65BDL3152E 65 cali Dotykowy
- Model:
65BDL3152E
- WiFi: Tak
- Kontrast statyczny: 5 000:1
- Pełna specyfikacja
Interaktywny wyświetlacz
Ten interaktywny wyświetlacz maksymalizuje zaangażowanie i inspiruje współpracę z maksymalnie 40 punktami styku. Zasilany przez Androida 13 i ze wzmocnionym szkłem antyodblaskowym i antyrefleksyjnym, jest stworzony, aby wytrzymać intensywne codzienne użytkowanie w zatłoczonych miejscach.
Gniazdo OPS umożliwia osadzenie komputera bez okablowania
Zintegruj w pełni wydajny moduł PC lub moduł CRD z systemem Android bezpośrednio z wyświetlaczem Philips Professional Display. Gniazdo OPS zawiera wszystkie połączenia potrzebne do uruchomienia rozwiązania slot-in, w tym zasilacz.
Układ SoC Androida umożliwiający bezproblemową integrację oprogramowania i aplikacji
Nasz zintegrowany system operacyjny Android 13 został specjalnie opracowany, aby zapewnić profesjonalny system na chipie następnego poziomu bezpieczeństwa. Zapisz swoje ulubione aplikacje i oprogramowanie bezpośrednio na wyświetlaczu lub wybierz z obszernej biblioteki aplikacji Androida.
Szkło hartowane antyrefleksyjne
Powłoka antyrefleksyjna, antyodblaskowa, twardość 7 MoH.
PPDS Wave-ready do zdalnego zarządzania i sterowania wyświetlaczem
Twój wyświetlacz PPDS Wave-ready umożliwia zdalne zarządzanie i konserwację tego urządzenia, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. Ta ewolucyjna platforma w chmurze daje Ci pełną kontrolę, z uproszczoną instalacją i konfiguracją, monitorowaniem i kontrolowaniem wyświetlaczy, aktualizacją oprogramowania sprzętowego, zarządzaniem centralnymi potrzebami treści i ustawianiem harmonogramów zasilania. Oszczędzając Twój czas, energię i wpływ na środowisko.
Wbudowany czujnik światła otoczenia
Wbudowane czujniki oświetlenia otoczenia przyczyniają się do oszczędności energii poprzez automatyczne dostosowywanie jasności ekranu do warunków oświetleniowych otoczenia.
Odrzucenie dłoni
Ignorowanie dotyku dłonią dla większej precyzji.
Technologia multi-touch obsługująca 40 punktów dotyku
Stwórz niezapomniane interaktywne doświadczenie z maksymalnie 40 punktami styku jednocześnie, aby uzyskać płynne, zwinne lekcje lub sesje burzy mózgów. Ten wyświetlacz, idealny do aplikacji współpracy i współtworzenia, łączy odbiorców z dowolną treścią. Oferuje zwiększoną przyjazność dla użytkownika dzięki funkcji gumki, odrzucaniu dłoni i rozpoznawaniu rozmiaru końcówki.
Prezentacje bezprzewodowe
Dzięki Philips ScreenShare nauczyciele, uczniowie i pracownicy mogą łatwo bezprzewodowo udostępniać ekrany ze swoich urządzeń, niezależnie od systemu operacyjnego, za pośrednictwem przeglądarki lub ulubionych aplikacji, na wyświetlaczu Philips Collaboration.
Aplikacja tablicy suchościeralnej
Wbudowana aplikacja tablicy umożliwia bezproblemową współpracę i burzę mózgów bezpośrednio na ekranie.
Zaawansowany dotyk IR
Zaawansowany ekran dotykowy IR o zerowej szczelinie i mniejszych, płytszych ramkach.
Przesyłaj bezpośrednio z dowolnego urządzenia
Nauczyciele, uczniowie i pracownicy mogą przesyłać treści bezpośrednio ze swoich urządzeń za pomocą funkcji AirPlay, Google Cast i Miracast.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 65BDL3152E |
| WiFi | Tak |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 140 |
| Waga | 35.45 |
| Plamka matrycy | 0.372 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 896.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1488.4 |
| Głębokość | 86.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 46500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 990 x 1625 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |