monitory
Monitor gamingowy G24i 2026 OM4FE-EU
- Model:
G24i
- Częstotliwość odświeżania: 200
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
414,34 zł / szt
509,64 zł brutto
| Waga | 3900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 680 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | G24i |
| Częstotliwość odświeżania | 200 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 2.96 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 396 |
| Szerokość | 681 |
| Głębokość | 101 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |