monitory
Monitor DS-D5022FN00
- Model:
DS-D5022FN00
- Wysokość z podstawą: 390.1
- Głębokość z podstawą: 200.2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
215,79 zł / szt
265,42 zł brutto
Urządzenie cechuje się ultracienką obudową oraz ultracienką ramką z trzech stron, co zapewnia elegancki wygląd i minimalizuje zakłócenia wizualne. Wyposażone w 8-bitowy wyświetlacz LVDS HD o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli, zapewniający wysoką jakość obrazu. Ekran o ultraszerskim kącie widzenia wynoszącym 178° umożliwia wygodne oglądanie z różnych pozycji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Model | DS-D5022FN00 |
| Wysokość z podstawą | 390.1 |
| Głębokość z podstawą | 200.2 |
| Waga z podstawą | 2.08 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 260.28 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.656 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 24 |
| Plamka matrycy | 0.241 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 492.4 |
| Typ matrycy | E-LED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 3260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 598 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |