Monitor biznesowy MultiSync DD-EA241W 24 cale Czarny
- Model:
EA241W
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 95
- Pełna specyfikacja
Monitor Sharp MultiSync EA241W
Nowa jakość pracy z monitorem desktopowym
Seria monitorów MultiSync EA marki Sharp to rozwiązania, które przesuwają granice tego, co do tej pory znano jako wydajność ekranu klasy biznesowej. Seria EA oferuje całkowicie przeprojektowaną obudowę ekranu z szeregiem ulepszonych funkcji, zaawansowanych technologii, przyszłościową łącznością i funkcjami ekologicznymi. Wszystkie modele wykorzystują panele IPS, które charakteryzują się najwyższą dokładnością odwzorowania barw, nawet przy szerokich kątach widzenia.
Każdy model z serii Sharp EA posiada podświetlenie LED, co zapewnia smukłą i lekką konstrukcję. Ekologiczne funkcje obejmują: tryb ECO Mode, miernik śladu węglowego i czujnik oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do optymalnego poziomu w zależności od natężenia oświetlenia otoczenia, wyświetlanej treści lub obu tych czynników.
- Ergonomia w biurze pełna regulacja wysokości (150 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.
- Automatyczna regulacja zużycia energii dzięki zastosowaniu czujników obecności człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu urządzenia, jasność wyświetlania jest dopasowywana do potrzeb użytkownika i warunków oświetlenia, co pozwala na ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej.
- Przewaga formy i funkcjonalności urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest dostępne w czerni lub bieli i doskonale pasuje do wzornictwa nowoczesnych przestrzeni biurowych.
- Ochrona oczu przed nadmiernym wysiłkiem i uszkodzeniem Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje migotanie podświetlenia, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej bez pogarszania rzeczywistego oddawania barw przez monitor.
- Pierwszorzędna jakość obrazu Panel Advanced High-Performance IPS (AH-IPS) zapewnia najlepsze kąty oglądania i wyraźnie lepszą reprodukcję barw.
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 680 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | EA241W |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | TCO |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 47 |
| Waga | 6.7 |
| Pozostałe parametry | Cechy Specjalne:
|
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 515.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 531.5 |
| Głębokość | 250 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |