Monitor BENQ XL2546X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
- Model:
XL2546X+
- Głębokość z podstawą: 209
- Waga z podstawą: 5.8
- Pełna specyfikacja
Wyraźniejszy i ostrzejszy niż IPS
W porównaniu z typowym panelem IPS, szybki panel TN zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze kontury poruszających się obiektów, co pomaga skupić się i ograniczyć rozpraszające powidoki ruchu w grze.
Szybsze odzyskiwanie widoczności po granatach błyskowych
Oślepiająca biel zanika znacznie szybciej w porównaniu z technologią paneli IPS, dając graczom przewagę w szybszym zauważeniu konturów przeciwników.
Lepsza jakość kolorów
Model XL2546X+ został starannie przeprojektowany, aby poprawić jakość kolorów, oferując bardziej intensywne barwy i lepszą przejrzystość w identyfikacji przeciwników.
Najlepsza w swojej klasie klarowność ruchu
Dzięki ekskluzywnemu projektowi sprzętowemu paneli ZOWIE, technologie DyAc/DyAc/DyAc 2 zapewniają najlepszą w swojej klasie klarowność ruchu i lepsze ogólne wrażenia wizualne.
Nowy podwójny system podświetlenia
Dzięki technologii podwójnego podświetlenia, DyAc 2 zwiększa wydajność redukcji rozmycia, jednocześnie oferując łagodne światło ułatwiające adaptację wzroku.
Komfort i regulacja
Nowa podstawa monitora została wyposażona w przemysłowej klasy łożyska w mechanizmie regulacji wysokości, co umożliwia łatwiejszą i płynniejszą regulację do preferowanej wysokości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZOWIE |
|---|---|
| Model | XL2546X+ |
| Głębokość z podstawą | 209 |
| Waga z podstawą | 5.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 280 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 517 |
| Zakres regulacji wysokości | 155 |
| Obszar widzialny w pionie | 298.08 |
| Obszar widzialny w poziomie | 535.68 |
| Jasność | 320 |
| Pobór mocy | 65 |
| Plamka matrycy | 0.28 |
| Wysokość | 362 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 576 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 200 x 670 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |