monitory
Monitor 43 cale DS-D5043F3-1V0S
- Model:
DS-D5043F3-1V0S
- Głębokość z podstawą: 242.1
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
999,00 zł / szt
1 228,77 zł brutto
43-calowy monitor FHD 60 Hz VA (UE)
- Full HD 1920 × 1080 przy 60 Hz.
- Szeroki kąt widzenia: poziomy 178°, pionowy 178°.
- Ultrapłaska obudowa z ultracienkimi ramkami z trzech stron.
- Wiele interfejsów: HDMI, VGA, USB.
- Wbudowane głośniki: audio 5 W × 2.
- Konstrukcja ograniczająca emisję światła niebieskiego dla ochrony wzroku.
- Technologia redukcji szumów 3D.
- Obsługa montażu ściennego w standardzie VESA.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Model | DS-D5043F3-1V0S |
| Głębokość z podstawą | 242.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 529.254 |
| Obszar widzialny w poziomie | 950.896 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 80 |
| Waga | 6.85 |
| Plamka matrycy | 0.49005 |
| Wysokość | 561.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 954.3 |
| Głębokość | 76 |
| Typ matrycy | D-LED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 9600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 1070 x 660 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |