Monitor 34WP65CP-B 34 cale UltraWide QHD HDR10 FreeSync
- Model:
34WP65CP-B
- Wysokość z podstawą: 458
- Głębokość z podstawą: 260
- Pełna specyfikacja
Więcej miejsca na różne zadania
Ekran UltraWide QHD (rozdzielczość 3440 x 1440, proporcje obrazu 21:9) doskonale nadaje się do pracy. Pozwala na oglądanie nagrań podczas edycji wideo oraz jednoczesne korzystanie z wtyczek audio i efektów.
Bogactwo doświadczeń
Ten elegancki w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 7 W.
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 160 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
MBR 1 ms pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Płynna dynamika ruchu
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wirtualnie ogranicza rozrywanie i zacinanie obrazu.
Prostota i wygoda
Łatwa w montażu podstawka nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Elastycznie pozwala dostosować wysokość i nachylenie dużego ekranu do optymalnej pozycji dla użytkownika.
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 980 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 34WP65CP-B |
| Wysokość z podstawą | 458 |
| Głębokość z podstawą | 260 |
| Waga z podstawą | 7.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 568 |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 36 |
| Waga | 5.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 359 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 809 |
| Głębokość | 91 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |