monitory
Monitor 34 cale Nitro XV340CKPmiipphzx
- Model:
ACER 34" Nitro XV340CKPmiipphzx
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Certyfikaty: CE
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 032,00 zł / szt
2 499,36 zł brutto
Przenieś swoją rozgrywkę na wyższy poziom dzięki monitorowi z serii Nitro XV0. Dzięki rozdzielczości do UltraWide QHD, częstotliwości odświeżania 144 Hz, technologii AMD FreeSync i do 1 ms Visual Response Boost (VRB), poznaj sposób, w jaki miały być grane Twoje gry.
| Waga | 12300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 900 x 230 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | ACER 34" Nitro XV340CKPmiipphzx |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 60 |
| Waga | 8.9 |
| Plamka matrycy | 0.2325 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 44.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 81.7 |
| Głębokość | 26.9 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |