Monitor 32G810SA-W
- Model:
32G810SA-W
- Wysokość z podstawą: 624.1
- Głębokość z podstawą: 249.1
- Pełna specyfikacja
32-calowy monitor LG UltraGear 144 Hz UHD 4K AI Smart Gaming | 1 ms (GtG), webOS
Wyjątkowa rozdzielczość 4K
Gamingowy monitor UHD 4K (3840x2160) z wyświetlaczem IPS obsługuje wyrazistą, wysoką dokładność kolorów zapewniającą wierne odwzorowanie scen.
Zanurz się w prawdziwych kolorach
Nasz monitor gamingowy obsługuje szerokie spektrum kolorów, 95% (typ.) gamy kolorów DCI-P3, oddając wysoką wierność kolorów podczas gry zgodną ze standardem VESA DisplayHDR 400, który zapewnia realistyczne wrażenia w grach.
Szybki ekran, płynna rozgrywka
Monitor zapewnia błyskawiczny czas reakcji 1 ms (GtG) i wysoką częstotliwość odświeżania 144 Hz, redukując efekt smużenia i zapewniając krystalicznie czysty, płynny obraz. Każda klatka obrazu sprawi, że poczujesz się jak w świecie gry.
Płynny ruch, nieskończona gra
Technologia AMD FreeSync Premium i zgodność z NVIDIA G-SYNC w monitorze gamingowym 4K gwarantują ograniczenie rozrywania i opóźnień. Znaczna redukcja rozrywania i zacinania się ekranu zapewnia płynną, krystalicznie czystą rozgrywkę.
Pierwszy smart monitor gamingowy z systemem webOS
Przedstawiamy nasz pierwszy smart monitor gamingowy z systemem webOS i technologią LG AI, który zapewnia żywy obraz i wciągający dźwięk. Odpręż się podczas przerwy w grze dzięki możliwości streamingu w 4K przy pomocy bezpłatnych kanałów LG i licznych aplikacji streamingowych. Co więcej, monitor zapewnia dostęp do wysokowydajnych gier w chmurze bez konieczności korzystania z komputera lub konsoli, a wszystko to można łatwo kontrolować za pomocą pilota.
Wyostrzone postacie, realistyczny obraz
AI Picture zapewnia realistyczne efekty wizualne w grach, podkreślając twarze i sylwetki, redukując szumy i dodając głębi. Każdy szczegół, od subtelnych wyrazów twarzy po ruchy przeciwników, jest łatwy do wychwycenia, aby zapewnić skupienie na ekranie i całkowite zanurzenie się w rozgrywce lub podczas transmisji streamingowej.
Stworzony z myślą o Tobie
Wybierz zdjęcie, które Ci się podoba, a AI Personalized Picture Wizard znajdzie idealne jego odpowiedniki spośród 85 milionów propozycji i zapisze je na Twoim profilu. Przygotuj się na wyższy poziom wrażeń z gier i filmów dzięki unikalnemu wyglądowi.
Wciągający dźwięk wypełni całą przestrzeń
Funkcja ta rozpoznaje przestrzeń i dostarcza idealnie dostrojony dźwięk poprzez konfigurację 9.1-kanałową, wskazując lokalizacje dźwięku w celu uzyskania przewagi taktycznej bez konieczności stosowania dodatkowych głośników lub zestawów słuchawkowych. Ponadto technologia ta odróżnia głos gracza od dźwięków otoczenia, dostosowując poziomy głosu i wyrazistość dźwięku, abyś mógł skupić się na grze.
| Waga | 14600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 930 x 520 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 32G810SA-W |
| Wysokość z podstawą | 624.1 |
| Głębokość z podstawą | 249.1 |
| Waga z podstawą | 10.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 42.27 |
| Waga | 6.5 |
| Plamka matrycy | 0.1818 |
| Wysokość | 428.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 714.6 |
| Głębokość | 67.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |